2016

JCh. CZ, Ch. CZ, Club.Ch ČKRR,

kandidát GrandCh.CZ, Ch.ČMKU

           
30.4. MV Praha P. Řehánek (CZ) šampionů V4
14.5. Klub.výstava ČKRR Horka nad Moravou S. Kuralt (SLO) pracovní V2, res.CAC
13.8. MV Mladá Boleslav
 
Š. Štusáková (CZ) šampionů V
3.9. Klub.výstava ČKRR Orlík R. M. Alcrudo (ESP) šampionů V4
4.9. Klub.výstava ČKRR Orlík V. Moyano
(ESP)
šampionů VD 4
8.10. MV České Budějovice B. Iuza
(CZ)
šampionů V4
29.10. MV Praha A. Long - Doyle (IRL) šampionů V4
30.10. MV Praha W. Baker (AUS) šampionů VD

 

2015

2015

JCh. CZ, Ch. CZ, Club.Ch ČKRR,

kandidát GrandCh.CZ, Ch.ČMKU

           
3.1. CAC Brno J, Matyáš (SK) vítězů V2 Res.CAC
7.2. CACIB Brno V. Dvořáková (CZ) šampionů V3
8.2. CACIB Brno L. Salamon (PL) šampionů V4
30.5. Spec.výstava ČKRR Starovice M. Musial (PL) pracovní V1 CAC BISS FEMALE
20.6. CAC Klatovy L. Pavlíková (CZ) vítězů V1 CAC, NV, CAC ČMKU, BOB, BIG 5
18.7. CAC Mladá Boleslav A. Brabletz (PL) vítězů V1 CAC
8.8. Krajská výstava Kladno L. Ubrová (CZ) vítězů V1, VT, KV
29.8. CACIB Mladá Boleslav M. Lepasaar (EE) vítězů V4
5.9. Klubová výstava ČKRR Orlík H. Mansfield (UK) pracovní V1 CAC
 
6.9. Klubová výstava ČKRR Orlík L. Storey (UK) pracovní V1 CAC
3.10. Oblastní výstava Praha - Džbán M. Václavík (CZ) vítězů V1, Oblastní vítěz
31.10. CACIB Praha J. Matyáš (SK) šampionů V
1.11. CACIB Praha P. Stracke (D) šampionů V

 

201

2014

JCh. CZ, Ch. CZ, Club.Ch. ČKRR

           
28.6. NVP Klatovy I. Roubalová (CZ) pracovní V1, CAC
9.8. KV Kladno J. Němec (CZ) vítězů V1, VT, Krajský vítěz
6.9.  KV ČKRR Orlík K. van Klaveren (D) pracovní V2, res.CAC
                   KLUBOVÝ ŠAMPION ČKRR
7.9. KV ČKRR Orlík M. Pehr (D) pracovní V1,CAC
24.10. Evropská v. Brno S. Radziuk(BY) šampionů  TOP 6 / 19
1.11. MVP Praha J. Coppens (NL) šampionů VD
2.11. MVP Praha Z. Omarov (GE) šampionů V3

 

2013

2013

JCh. CZ, Ch. CZ

           

5.1.

NVP

Brno

O. Vondrouš (CZ)

otevřená

V

2.2.

MVP

Brno

L. Frnčová (CZ)

otevřená

V

3.2.

MVP

Brno

V. Dvořáková (CZ)

otevřená

VD

30.3.

MVP

České Budějovice

V. Staviarska (SK)

otevřená

V3

27.4.

Spec. ČKRR

Orlík

S. Schock (D)

vítězů

V3

4.5.

MVP

Praha

A. Jacobsen (N)

otevřená

V

15.6.

NVP

Klatovy

V. Herian (CZ)

vítězů

V1, CAC

                                             ČESKÝ ŠAMPION

20.7

MVP

Mladá Boleslav

M. Musial (PL)

šampionů

V2, Res. CAC

24.8.

NVP

Mladá Boleslav

V. Piskay (SK)

šampionů

V4

31.8.

Klub. V

Orlík - Vystrkov

Janet Wang (SA)

vítězů

V

1.9.

Klub. V

Orlík - Vystrkov

John Sigve Berg (Nor)

vítězů

V

14.9. splněny INDIVIDUÁLNÍ BARVÁŘSKÉ ZKOUŠKY HONIČŮ PRO RR

5.10.

MVP

České Budějovice

F. Zimmermann (A)

šampionů

V

2.11.

MVP

Praha

P. Řehánek (CZ)

šampionů

V2,res.CAC
res. CACIB

3.11. MVP Praha L. Frnčová (CZ) šampionů V

 

2012

2012

JCh. CZ

           
7. 1. NVP Brno F. Šimek (CZ) mladých

V1, CAJC

4. 2. MVP Brno O. Vondrouš (CZ) mladých

Výborná

5. 2. MVP Brno T. Havelka (SK) mladých

Výborná

31. 3. MVP České Budějovice I. Roubalová (CZ) mladých

V4

28. 4. KVP Mladá Boleslav J. Němec (CZ) mezitřída

V2

5. 5. MVP Praha S. Nordin (SWE) mezitřída

VD1

26. 5. MVP Litoměřice I. Černohubová (CZ) mezitřída

V1, CAC

23. 6. MVP Brno G. Weron (PL) mezitřída

V1, CAC

30 .6. NVP Klatovy L. Frnčová (CZ) mezitřída

V1, CAC

                                        ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION
14. 7. NVP Mladá Boleslav I. Černohubová (CZ) mezitřída

VD 1

11. 8. KVP Kladno I. Beradze mezitřída

V1, VT, Kraj.vítěz, 2.místo nejlepší fena Krajské výstavy

25. 8. MVP Mladá Boleslav M. Tušanová (SK) mezitřída

V2, Res.CAC

1. 9. KV ČKRR Orlík E. Megginson (JAR) mezitřída

V

2. 9. KV ČKRR Orlík R.van Aken (JAR) mezitřída

V

15.9. KVP Liberec P. Řehánek (CZ) mezitřída V1, VT, Krajský vítěz
29. 9. NVP Brno V. Dvořáková (CZ) mezitřída

V1, CAC, Národní vítěz, CAC ČMKU

6.10. OVP Praha - Džbán V. Dvořáková (CZ) mezitřída

V2

13.10. MVP České Budějovice E. Hammerschmid (A) mezitřída

VD

3.11. MVP Praha I. Černohubová (CZ) mezitřída

V

4.11. MVP Praha V. Staviarska (SK) mezitřída V

 

2011

           
23.4.2011 MV České Budějovice S. Janická (CZ) štěňata VN1
30.4.2011 KV Mladá Boleslav J. Němec (CZ) štěňata VN1
8.5.2011 SV ČKRR Starovice S. Janická (CZ) štěňata VN2
14.5.2011 MV Praha I.Černohubová (CZ) štěňata VN3
21.5.2011 NV Litoměřice B.Larska (PL) štěňata VN3
22.5.2011 MV Litoměřice V.Staviarska (SK) štěňata VN3
25.6.2011 MV Brno L.Frnčová (CZ) dorost VN2
16.7.2011 NV Mladá Boleslav M.Viktorínová (CZ) dorost VN2
13.8.2011 KV Kladno J. Němec (CZ) dorost VN1
27.8.2011 MV Mladá Boleslav S. Janická (CZ) dorost VN3
10.9.2011 KV ČKRR Orlík D. Redman (AUS) dorost VN1, BEST PUPPY
11.9.2011 KV ČKRR Orlík S. Cameron - Codognotto (AUS) dorost VN1
17.9.2011 NV Brno M. Kravčič (SLO) mladých V1 CAJC JBOB
1.10.2011 OBLAST.V Praha - Džbán O. Dolejšová (CZ) mladých V1, Vítěz třídy
8.10.2011 MV České Budějovice M. Václavík (CZ) mladých Výborná
5.11.2011 MV Praha M. Viktorínová (CZ) mladých Výborná